Autor Wątek: Lampa Bioptron - Zepter  (Przeczytany 23514 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-12-13, 22:04:18 »
Do Bioptrona tez mozna zastosować koloroterapie - sa takie specjalne nakładki  :)
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Pela-Iza

  • Gość
Lampa Bioptron i zabieg liftingujący
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-11-16, 13:51:07 »
Post dokleiłam do odpowiedniego tematu.
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  - Administratorka


Cześć. Chciałabym zapytać czy któraś z was wykonuje taki zabieg w gabinecie?
Wejdę niedługo w posiadanie owej lampy i chciałabym wprowadzić taki zabieg do gabinetu.Jaki czas naświetlania podstawowym kolorem jaki niebieskim stosujecie i czy używacie innych kosmetyków czy tylko te polecane przez Zeptera?
Pozdrawiam i czekam na info.

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-11-18, 12:22:48 »
ja też mam tą lampe wdomu lecz w jej uzdrawiające działanie nie wierze...ale córe od czasu do czasu naświetlam pomóc nie musi ale zaszkodzić nie zaszkodzi :wink:

Offline malina084

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-12-14, 12:03:11 »
mam Boptrona w domciu i już prawie jestem od niego uzależniona :) jak dla mnie rewelacja, zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie uszkodzeń skóry i katarek.

Offline zenobiakrystyla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #19 dnia: 2016-11-08, 10:28:14 »
Widze temat dotyczacy lamp rozgrzewajacych, to sie tak beszczelnie wtrace. Chcialbym sie dowiedziec czy przy naswietlaniu twarzy: nosa, okolic oczu, nalezy stosowac specjalne okulary?
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam.

Wydaje mi się, że są konieczne okulary.
Jaką lampę używasz? Ja się zastawiam nad lampą z Lidla - Lampa rozgrzewająca na podczerwień z Lidla
« Ostatnia zmiana: 2016-11-09, 14:50:41 wysłana przez Tomek »

Offline menada2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #20 dnia: 2016-11-20, 21:26:15 »
Moja znajoma korzysta- poleca :)
Nie pozycjonujemy się!

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #21 dnia: 2016-11-20, 22:25:53 »
Witam ponownie .Juz zakupilem ta Lampe Bioptron plus koloroterapie / lampa ta wieksza/ powiem wam ze koloroterapia jest swietna.Wyprubowalem juz kilka filtrow.Filtr pomaranczowy faktycznie dziala super skóra po kilku zabiegach nabiera jednolitego koloru jest lekko napieta, swietny jest ten filtr przy skorach szarych zmeczonych.Filtr czerwony uzywalem do zabiegow do naswietlania moich stawów w rence, poniewaz mialem ciagle ból w obu rekach ból mialem kilka miesiecy i przeszło, nic mnie nie boli.Jedyny warunek jest taki ze musicie robic to systematycznie.Filtrow jest 7 o roznych kolorach i długosci swiatła. Nie wszystkie kolory wypróbowalem ale jak bede wiedział cos wiecej to napisze.

Offline aluess

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #22 dnia: 2019-03-21, 16:42:48 »
Arek, jak długie były to naświetlania i jak często?

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Lampa Bioptron - Zepter
« Odpowiedź #23 dnia: 2021-07-07, 16:02:56 »
Mineło sporo lat od ostatniego tu poruszania watku u lampie.Kupilem lampe Bioptron Zeptera.powiem tak mam ja juz pare lat i stosuje dla klijetek do roznych zabiegow.Bardziej lampe kupiłem z mysla o sobie heeeeee :razz:Czy jest warta polecenia, tak warta pod jednym warunkiem ze zabiegi sa wykonywane precyzyjnie ta lampa i systematycznie efekt jest sprawdzilem na sobie.Pozdrawiam Wszystkich.