Autor Wątek: Opadające powieki  (Przeczytany 1198 razy)

Offline Pinkbelt

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Opadające powieki
« dnia: 2018-06-03, 18:59:36 »
Cześć wszystkim, jestem tutaj nowa i mam pytanie:)
Mam 23 lata i ostatnio, nawet nie zauważyłam kiedy, moje powieki opadły, nie tylko w zewnętrznych kącikach, ale na całej długości oka, powieka ruchoma jest bardzo słabo widoczna co jest dla mnie ciężkie do zaakceptowania, bo uwielbiałam używać eyelinera, a to jest teraz bardzo utrudnione. Zaczęłam szukać jakiegoś kremu lub serum na opadające powieki żeby je ujędrnić ale ciężko znaleźć taki kosmetyk dla osoby w moim wieku. Znalazłam serum z firmy eparence 'El eyelid lifter' i zastanawiam się czy będzie odpowiednie. Możecie coś polecić? Coś sprawdzonego lub nie? Cokolwiek co może pomóc? 

Offline Kated

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Opadające powieki
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-06-06, 12:36:18 »
Spróbuj tego serum, ale pewnie masz tak genetycznie :) Możesz też jakiś zabieg wykonać. Myślę, że na jedno oko nie powinno to być takie drogie
Zobacz jak działa Axotret na trądzik tutaj: http://cera-tlusta-pielegnacja.pl/axotret/

Offline Eliee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Opadające powieki
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-09-18, 15:55:11 »
Zabieg byłby lepszym rozwiązaniem, bo w przyszłości żaden krem nie będzie Ci już pomagał. Zresztą to właśnie kwestia genetyczna a nie dlatego, że się starzejesz, taka Twoja uroda po prostu :)