Autor Wątek: Warszawa - Szukam miejsca do praktyk :)  (Przeczytany 1443 razy)

Offline Edelweiss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Warszawa - Szukam miejsca do praktyk :)
« dnia: 2016-06-28, 10:44:47 »
Cześć wszystkim :)
Jestem studentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Moja uczelnia zapewnia praktyki w ich instytucie przy uczelni, ale wolałabym odbyć je gdzieś indziej, tam gdzie mogłabym naprawdę czegoś się nauczyć. Skończyłam filologię angielską i pracuję w biurze, ale obecnie się przebranżawiam. Od wielu lat kosmetologia mnie interesowała, robiłam swoje własne kosmetyki, interesują mnie zabiegi SPA itd. Moja specjalizacja to Odnowa Biologiczna z masażami i zabiegami na ciało, ale oczywiście chcę się wszystkiego nauczyć :) Jeżeli ktoś z was byłby w stanie wprowadzić mnie w tajniki tej profesji to byłabym bardzo wdzięczna! Zamierzam wziąć urlop na czas praktyk, ale jestem też dostępna od popołudnia do wieczora w tygodniu oraz w weekendy. Podałabym swój link do facebook'a, ale z uwagi na to, że przez kilka lat byłam nauczycielką to utajniłam swój profil, więc jak ktoś chciałby więcej o mnie wiedzieć to zapraszam np. na mój profil na Couchsurfing'u: https://www.couchsurfing.com/people/edelweiss1986 Zanim zacznę pukać po okolicznych salonach w Śródmieściu czy innych dzielnicach to pomyślałam sobie, że może tu zapytam i ktoś akurat zlitowałby się nad nowicjuszką ;)

Pozdrawiam serdenicze!
Agata