Autor Wątek: Dofinansowanie na założenie działalnośći gospodarczej  (Przeczytany 2157 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Staram się o dofinansowanie z urzędu pracy na działalność gospodarczą. Mogę wnioskować o środki na reklamę (poza reklamą medialną). Wymyśliłam logo, roll up, wizytówki, ulotki. A co jeszcze mogłabym dodać? Branża beauty, dokładnie wizaż. A drugie moje pytanie, ile kosztuje zlecenie stworzenia strony internetowej?

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Dofinansowanie na założenie działalnośći gospodarczej
« Odpowiedź #1 dnia: 2022-08-01, 12:27:48 »
Możesz wykupić kampanię na billboardach w mieście, baner, flagi z masztami, pufy do siedzenia z grafiką i logo, upominki z logo, karnety wizyt, katalog kosmetyków, własny poradnik z zakresu dbania o piękno w formie broszury, potykacz do wystawienia przed punktem, plakaty, roll-up, ścianka reklamowa- która może stanowić jedną ze ścian we wnętrzu - przydatna też na targach, oklejanie samochodu, reklama na autobusach i w ich wnętrzu, torby z logo, ręczniki z logo, kubki/filiżanki z logo, podświetlany kaseton na zewnętrznej ścianie budynku, oznakowanie na drzwi- tabliczka z godzinami otwarcia ...
Część pieniędzy warto jest przeznaczyć na reklamę online:
https://tekstokracja.pl/zakladanie-i-prowadzenie-blogi-firmowe/
Możesz tutaj wykupić profesjonalne teksty na bloga firmowego.
« Ostatnia zmiana: 2022-08-02, 09:50:10 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!